Gdzie dobre i tanie schody drewniane?

Asia
Asia 2009-10-01 12:03

Czy ktos moze mi polecic solidna i w miare tania firme robiaca schody w okolicach Wrocławia?? nie za bardzo orientuje sie w temacie a takich firm troche jest...

Monika
Monika 2009-10-12 13:26

Polecam Quality..Terminowi i mili... bez zadnych problemow przebiegla cala akcja ..

maniek
maniek 2009-10-29 06:33

polecam SCHODY RCZ z JELCZA- LASKOWIC solidna i dokładna firma bezpłatny dojazd,pomiar .

Darek
Darek 2010-02-25 14:01

Ja zamawialem swoje z firmy Bartpol kolo Nowego Sącza. Stopień u nich kosztuje 85 zł za sztuke. Tylko monaż trzeba oddzielnie. Ja akurat montowalem je sam-). Ich strona: www.bartpol.net.pl

Piotrek
Piotrek 2010-06-18 09:42

Pamiętaj ze tanie nie zawsze idzie w parze z dobre :) W przypadku drewna może to oznaczać np. pozagatunkowe czy wręcz opałowe co wyjdzie po kilku latach. Po prostu dobre drewno kosztuje, wycięcie, praca , lakierowanie również. Więc jak ktoś robi coś wyjątkowo tanio to podejrzewać można ze oszczędza właśnie na drewnie bo zarobić chciałby jak każdy inny. Ja mam schody z firmy www.kotwicki.info.pl (niedaleko Rawicza) Średnia półka cenowa i bardzo solidne wykonanie. Jeśli mam polecić to właśnie ich.

Mirosław
Mirosław 2010-11-07 14:37

Moje schody wykonywała firma Kama Design z Warszawy. Piękne, drewniane, bardzo stabilne. Co do ceny- warte każdego grosza. Ale nie przepłaciłem za usługę. Nawet było taniej niż i konkurencyjnych firm. Uważajcie na te zbyt tanie oferty...

Piotr.sz
Piotr.sz 2010-12-05 19:09

Hej, mieszkam pod Warszawą moje schody wykonywała firma DrewiStal z Kostrzynia jestem super zadowolony, czekałem 23 dni od momentu podpisania umowy na montaż , bardzo konkretni ludzie dają gwarancje i są bardzo terminowi na dodatek nic nie wzięli za pomiar!Polecam z całego serca www.schody-ptak.com.pl Ludzie darujcie sobie tanie schody ! Tanio wychodzi 2 razy drożej!

megus
megus 2011-02-24 21:21

jeśli ktoś chciałby firmę z okolic Rzeszowa solidną i terminową za dobre pieniądze to polecam firmę deskmar jestem zadowolona

...
... 2011-03-11 12:10

OPOLE - WWW.SCHODY.BIZ

renata
renata 2011-06-02 11:04

Robiłam niedawno remont domu. Chciałam mieć wszystko w drewnie, nawet łazienkę. Większość firm odradzało mi ten pomysł aż trafiłam na super fachowca który nie dość, że pomógł mi w doborze drewna, w projekcie schodów, to jeszcze zrobił mi taka łazienkę, że wszystkim kopara opadła. Polecam pana Pawła, niesamowity człowiek z niesamowitymi pomysłami i świetną ręka do pracy !! :) Jakby ktoś był zainteresowany to proszę szukać na facebooku "drewniane schody podłogi" Paweł Dembowski bo z tego co widziałam jego stronka www jest w przebudowie. Pozdrawiam.

ALEX
ALEX 2011-06-14 00:26

GREG_MART Pełny profesionalizm :) szybkość - sam kontakt ze sklepem w celu dogadania wszystkiego i przeprowadzenia samej transakcji profesionalny. Wszystko czarno na białym bez żadnych kosztów ukrytych i dopłat.Schody PIERWSZA KLASA, klasy Parkietów wyższe niż u konkuręcji a i chemia do parkietu dużo tańsza. Jestem bardzo zadowolnony ze schodów i podłogi którą położyli. Jeszcze raz polecam wszystkim GREG - MART

Doroti
Doroti 2011-07-11 14:27

A ja polecam serwis fachman24. Jeśli ktoś miałby problem ze znalezieniem fachowca np do wykonania schodów to wystarczy przesłać im swoje zlecenie a oni za darmo go znajdą

róża
róża 2011-07-25 10:51

Schody drewniane sa najlepsze i bardzo fajna ofertę ma drewex spod Warszawy, na tej stronie więcej informacji drewex.net.pl polecam

lolka
lolka 2011-11-08 18:21

Polecam firmę HL Schody. U mnie zrobili efektowne schody w rozsądnej cenie, terminowość również ok. Doradzają, wykonują projekt w 3d. Tel. 601 694 104

Paweł
Paweł 2011-11-22 21:17

Ja polecam firmę z pod wrocławia fides schody super wykonanie bez wad

Adek
Adek 2011-12-11 22:06

po co ograniczać się do terenu wrocławia ? teraz większość firm zrobi wycenę na podstawie projektu a po zaakceptowaniu przyjedzie na pomiar za darmo a ceny w polsce są różne w różnych regionach dużo niższe ceny są na podlasiu ja swoje schody zamawiałem na gwajak.eu i cena byla dużo niższa a jakość świetna żadnych zastrzeżeń internet daje wiele możliwości.

Sandra
Sandra 2011-12-15 20:02

Wszyscy polecają to i ja kogoś polecę :) Ja zamówiłam schodki z firmy www.schodosystem.pl Bardzo mili państwo, cena rozsądna, terminowi no i schody ładniejsze niż się spodziewałam :) Zdecydowanie polecam schodosystem :)

miza
miza 2012-02-06 14:14

Polecam P. Piotra.Zrobił u mnie świetne schody .Rewelacyjny kontakt,robota na czas wykonana do tego fachowo i porządnie. Jego nr 605276906 jego strona: www.schody.baraniuk.pl

Rafał
Rafał 2012-05-15 19:52

Witam mamy schody od firmy fides i nie mam żadnych wątpliwości że dobrze wybraliśmy jesteśmy bardzo zadowoleni

Gosc
Gosc 2012-07-24 18:03

http://www.facebook.com/schody.frankiewicz

waluciak
waluciak 2012-10-15 11:11

Polecam schody firmy Prudlik - są z Częstochowa. Kupiliśmy projekt, który jest widoczny na ich stronie. Polecamy amazake. Nasz domek wygląda po prostu bosko - starannie dobieraliśmy wszystkie elementy, a szczególnie schody ;-)

Michał
Michał 2012-11-19 19:06

Ja również zdecydowałem się na schody firmy Prudnik. W moim domu idealnie komponuje się czereśnia amerykańska..dostawa była opóźniona ale poza tym wszystko było w porządku. Schody są ładne,estetyczne i w dobrej cenie.Polecam

myller
myller 2012-11-26 17:30

Polecam firme www.schodmar.pl

gdulec
gdulec 2012-12-04 11:27

Nie wiem czy kojarzysz firmę Prudlik? Mają genialne schody drewniane, które świetnie się sprawdzają - mamy od 3 lat. Kupowaliśmy ze względu na styl, ale teraz również doceniam jakość. Te schody są naprawdę genialne... Zresztą, zobacz sobie zdjęcia na www.

bulga
bulga 2013-05-22 10:50

Naszym wykonawcą była firma Prudlik z Czewy. Schody wykonane z amazake po 3 latach dalej wyglądają super, jesteśmy z nich zadowoleni. W grę wchodziło różne drewno, ale cieszymy się, że ostatecznie zdecydowaliśmy się właśnie na takie.

Grekos
Grekos 2013-07-02 14:54

Uważajcie na firmę Fides z Kostomłotów ! oszuści , niesłowni, cwaniacy i kombinatorzy! odradzam i radzę się ich wystrzegać! Do tego kłamią na każdym kroku !

elka
elka 2013-09-26 17:33

Jako kolejna polecę schodyprudlik.pl z Częstochowy, jakość doskonała i bardzo ciekawe wzory, nie ma osoby, która na widok moich schodów (delikatnie przerobiony wzór 26a) nie zapytała jaki producent schodów to wykonał.

Magda
Magda 2013-10-07 21:56

Ja miałam fachowców z firmy dudik spod Poznania. Polecam bez zastrzeżeń, cena normalna - nie za wysoka i nie za niska (nie dajcie się nabrać na taniochę bo to zazwyczaj Franek z Dzidkiem klepią coś w garażu!). Sprawdziłam ich wpis do ewidencji o działalności, telefon właściciel ma na abonament a nie na kartę ("fachowca", który wziął zaliczkę na łazienkę już nie znalazłam pod telefonem a i zaliczki oczywiście też nie!). Telefon i faks też mają - to niby szczegóły, ale wiadomo już, że mniejsze ryzyko. Porządna robota, dobre materiały i mili ludzie. Naprawdę polecam! Tel do szefa 600 391 466

abeza
abeza 2013-11-12 15:47

NIE POLECAM Firmy DRAWEX! Współpraca z firmą Drawex pozostanie dla mnie niestety niezapomniana… I choć schody, które po 9 miesiącach batalii udało się cudem w końcu zrealizować nie budzą moich zastrzeżeń, to fakt, że ta firma - przy tak niesprawnym działaniu - wciąż istnieje nie przestaje mnie zadziwiać. Firma (w moim przypadku Pan Kamil Wygrała) do momentu podpisania umowy obieca wszystko. 'Schody' zaczynają się dopiero po jej podpisaniu... Okazuje się, że projekt który stanowi załącznik do umowy (a więc jej integralną część) jest tylko ramowy. Jego uszczegółowienie - inicjowane przez firmę Drawex, gdyż według tego projektu nie da się wykonać schodów - to zmiana zamówienia, więc wszystkie terminy biegną od nowa. Umówiony montaż był tylko wstępny, za 3 tygodnie = za 6-7 tygodni, po świętach (hasło rzucone w marcu) może być po Wielkanocy, majówce lub po Bożym Ciele, a w moim przypadku okazało się, że obiecane w marcu "po świętach" jako termin montażu barierki do schodów, to był termin koniec września, kiedy nawet trudno jakieś święto znaleźć. Co najciekawsze we wrześniu (9 miesięcy po rozpoczęciu współpracy i 7,5 po podpisaniu umowy, z której wynikał termin realizacji do 28 lutego 2013 r.) barierkę zamontowano, ale źle – cóż za zaskoczenie… I – co jeszcze ciekawsze - pomimo, że nie zapłaciłam (w ramach pozostawienia sobie karty przetargowej) za tą barierkę (kwota w tysiącach) przez miesiąc nie mogłam wyegzekwować przyjazdu ekipy, aby tą barierkę dokończyć. Hasło reklamowe firmy to "Drawex. Twoje wymarzone schody". Jeśli waszym marzeniem jest zweryfikowanie mojej opinii i osobista dłuuuga współpraca z firmą Drawex polecam! Jeśli jednak w jakikolwiek sposób cenicie swój czas, a w szczególności zdrowie psychiczne, to zapewniam, że te pozorne oszczędności wynikające z odrobinę niższych cen oferowanych przez Firmę Drawex niestety szybko zjadają koszty licznych telefonicznych interwencji i nerwów oraz czekolady (lub czegoś innego) na ich ukojenie. Nigdy w mojej karierze współpracy z firmami wykończeniowymi nie spotkałam się z czymś takim i mam nadzieję, że już nie spotkam. Smutne, bo produkt okupiony tym wielkim wysiłkiem jest generalnie OK... Ps. Równie tragiczna jest w Firmie Drawex obsługa reklamacji – bo niezakończona realizacja schodów, to w tej firmie już reklamacja, a nie wykonanie umowy.... Nikt nie jest bowiem w Firmie Drawex odpowiedzialny za całość umowy. Co słyszymy dopominając się o realizację umowy: to wina Pana Kamila, Sebastiana ect. Firma Drawex wydaje się nie być stroną umowy... Dopiero interwencja u samego Prezesa jest skuteczną drogą do zakończenia współpracy (od umowy jednostronnie odstąpić się nie da). Aha i jeszcze zapomniałam dodać: w umowie przewidziano rekompensatę za opóźnienie w jej realizacji. W przypadku umowy opiewającej na kilkanaście tysięcy 7-miesięczna zwłoka warta była 50 zł. Moje rachunki telefoniczne opiewały zaś na setki złotych. Chyba już nic dodawać nie trzeba…

Danusia
Danusia 2014-02-09 09:40

Bardzo polecam firmę fides wykonali w moim domu "kawał dobrej roboty"po prostu znają się na swoim fachu. A każdy z moich znajomych podziwia dzieło z zapartym tchem Po prostu schody są zajebiste.

Arek
Arek 2014-06-11 14:36

Dobre i tanie nie idą w parze. Żeby się o tym przekonać sprawdź stronę http://www.bkdhome.pl

Ewelina
Ewelina 2014-07-02 16:15

u mnie schody robiła firma celmar i mogę ich zdecydowanie polecić ;)

andrzej
andrzej 2014-07-10 10:47

a ta firma celmar to jak cenowo? dobre jakościowo mają wyroby?

staszek
staszek 2014-07-10 15:55

jakość dobra, ceny bardzo sympatyczne ;) ja ich mogę polecić zdecydowanie ;)

goscnaforum
goscnaforum 2014-07-16 09:51

Ja mogę polecić www.zutpol.pl . Super realizacje od klasycznych drewnianych schodów po nowoczesne projekty. Cenowo też atrakcyjnie. Polecam

bika
bika 2014-07-29 10:04

u mnie też firma celmar montowała i przygotowywała schody i bardzo fajnie to wygląda. też ich polecam :)

Strefa humoru czyli zasłyszane na budowie

Polecane materiały budowlane

naklejka chiński 19 Radaway ALMATEA KDJ - Kabina kwadratowa z drzwiami jednoczęściowymi 80x80/195, szyba brązowa, prawa - 32112-01-08NR Fototapeta F1776 - Most Bruklińsk 3 OPT 2 lampa wisząca Panele podłogowe CLASSEN Joy Mahoń afrykański 1m2 Szuflada - Kare Design - Malibu 64 - naturalna Wieszak ptak w kwiatach 1246 szablon malarski Fototapeta do kuchni FKN140 - Dziki głóg na zielonym tle tęcza naklejka Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa Silver Crown Roca (szt) Stół Vanity 140x80 Magis Novellini OLYMPIC PLUS - brodzik prostokątny, akrylowy, 180 x 75 x 12,5 cm, kolor czarny - OL1807511-28 Obraz na płótnie OKW064_53 - Gałązka białej orchidei Sanplast KN/TX5 80 x 100 - Kabina prysznicowa narożna prostokątna, profile srebrny matowy, wzór szkła W0 - 600-270-0200-39-400

Jak-Budowac.pl poleca

Polecany sprzęt budowlany

Drabina składana 5-cio stopniowa Walec Maxprofi 18cm  h.21mm  sr.48mm (1szt) Mini lawkowiec  3x7cm *81* (1szt) Kompresor AC640 MAKITA (1 szt) Automat zgrzewający, Leister TRIAC DRIVE PID komplet (1 szt) Supra 25cm+rączka h.18mm (1szt) Gepardakryl 18cm + raczka (1szt) CELMA Szlifierka PRAw130FR Szczęki chwytające horyzontalne do beczek  500 kg Festool Frezarka OF 1010 Q Łata tynkarska typ h; 240 cm; szt. Walec multikolor sr.58 25cm (1szt) Osadzak prochowy SPITFIRE P560 (1szt.) Myjka ultradźwiękowa, oczyszczarka ultradźwiękowa, wanna ultradźwiękowa  80W + koszyk Elitakolor 25cm z raczka (1szt)

Najnowsze dyskusje na forum

Witam
Witam wszystkich użytkowników forum.
Bruk Bet Presitge - warto?
Czy te kostki naprawdę są wiele wytrzymalsze niż zwykła szara i warto w nią zainwestować? Wiem...
Meble do Pokoju Czestochowa
Poszukuje klasycznych dobrej jakości mebli do aranżacji świeżo wyremontowanego pokoju. Znacie jakieś...
Ocieplenie sufitu
Czy robiąc podwieszany sufit na poddaszu wypełnić go dodatkowo wełną czy nie??
Sprzedam Szamba betonowe
Transport oraz dodatkowo montaż zbiorników betonowych na terenie Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław...
Rynny Bryza opinie
Zastanawiam się nad kupnem rynien Bryza i zbieram na ich temat opinie. Ostatnio znalazłem art. http://rynny-bryza.pl/rynny-bryza-opinie/...
Ogrzewanie pelletem
Czy ktoś stosuje do ogrzewania pellet?
Ile daje impregnacja?
zastanawiam sie, czy jest sens impregnowac takie materiały, jak cegły, kostki brukowe, klinkiery itd.?
Dobre okna w Olsztynie?
Szukam dobrych okien, do nowo-budowanego domku w okolicy Olsztyna. Czy ktoś z Was wstawiał ostatnio...
Kostka brukowa czy beton dekoracyjny?
Każdy z nas już na pewno widział wariacje zastosowań kostki brukowej, ale spotkałem się ostatnio...